VEŘEJNÁ SBÍRKA

moderní gymnastika

sda

Mezinárodní letní soustředění moderní gymnastiky 2017 24. 7. - 13.8.

Oddíl moderní gymnastiky má v současné době 75 dětí, které jsou rozděleny do 3 směrů dle výkonnosti a to do základního, kombinovaného a volného programu. V základním a kombinovaném programu se děvčata účastní 5 závodů východočeské ligy, kde se umisťují vždy na předních místech. Ve volném programu, který je zaměřen vrcholově, je v současnosti zařazeno 13 dětí, které mají výborné výsledky po celý rok. Pro zlepšení kvality tréninků a rozšíření možností pro všechny děti, nejen ty vrcholově zaměřené, jsme se rozhodli o získání profesionální trenérky ze zahraničí a již více jak rok spolupracujeme s ruskou trenérkou Alinou Chekalinou, která působila v nejlepším středisku moderní gymnastiky na světě v Moskvě.

Náš oddíl se během roku účastní různých kulturních akcí a akcí konaných městem HK jako např. Nábřeží sportu, vystoupení na vyhlášení Nadějí královéhradeckého sportu, Sportovec roku a jiné. Ve dnech 16.-18.6. jsme se účastnili akce Festival sportu, který pořádal Magistrát města Hradec Králové a také jsme zpestřili program na basketbalovém Mistrovství Evropy, které se konalo v Hradci Králové.

Ve dnech 24.7.-13.8. náš oddíl za podpory sportovní akademie Iriny Viner v Moskvě uspořádal mezinárodní letní soustředění, kterého se účastnilo přes 140 dětí ze 14 států. Soustředění se konalo ve 3 turnusech pod trenérským vedením hvězd světové moderní gymnastiky, vítězek mezinárodních soutěží a mistrovství světa.

Město Hradec Králové
Královéhradecký kraj
Česká unie sportu
Národní sportovní agentura
Technické služby Hradec Králové
Hradec Králové – město na dlani
čeps
ingbau
Catering HK
Lesy ČR
Restaurace Slávka
Městské lesy Hradec Králové
Kemp Stříbrný rybník
Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář
Hotel Grand Hradec Králové
Restaurant HIT v Hradci Králové
Nadační fond Stašových

© TJ Slavia Hradec Králové